پنجشنبه ۱۳۹۱/۰۶/۲۳

رضايي، مديرسامانه 137 شهرداري قزوين خبر داد؛

برقراري 952 تماس با سامانه 137 شهرداري قزوين در مرداد ماه 91

در مرداد ماه سال جاري 952 مورد تماس مردمي با سامانه 137 شهرداري قزوين برقرار شده است.

 

مديرسامانه 137 شهرداري قزوين گفت: در مرداد ماه سال جاري 952 مورد تماس مردمي با سامانه 137 شهرداري قزوين برقرار شده است که با منطقه دو شهرداري با 274 مورد بيشترين تماس صورت گرفته است.
به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين؛ رضايي با تشريح عملكرد سامانه 137 شهرداري قزوين در مردادماه سال جاري افزود: در اين مدت با سازمان مديريت پسماندها با 240، منطقه يک شهرداري با 163 ، منطقه سه شهرداري با 88، سازمان پارکها و فضاي سبز با 71 و سازمان حمل و نقل و ترافيک با 42 مورد  بيشترين تماس‌ها صورت گرفته است.
وي با تصريح اينكه در اين دوره درخواست‌هاي مردم با دوره هاي قبل از نظر محتوا تغيير چنداني نکرده است، بيان كرد: همچنان نياز به مرمت آسفالت معابر با 165 مورد، رفع سد معابر با 162مورد، نظافت و جمع آوري زباله و ضايعات با  75مورد، رسيدگي به امور پارکها با 59 مورد، جمع آوري خاک و نخاله از معابر با 64مورد بالاترين خواسته از سامانه 137 است.
 مديرسامانه 137 شهرداري قزوين بيان كرد: طي ارتباط تلفني با 618 نفر از تماس گيرندگان و نظرسنجي راجع به ميزان رضايت مندي آنان از عملکرد واحدهاي اجرايي به نسبت ماموريتهاي محوله، منطقه يك با کسب 9/39درصد رضايتمندي در مقام اول قرار دارد و سازمان مديريت پسماندها با 32درصد، منطقه دو با 7/30درصد ،سازمان پاركها وفضاي سبز با7/26درصد ،منطقه سه با 25درصد و سازمان حمل ونقل و ترافيك با5/9درصد در رده هاي بعدي قرار گرفته اند.
 اين مسوول با بيان اينكه در مجموع شهروندان در اين مدت 86 مورد عدم اقدام و انجام کار از سوي عوامل اجرايي به سامانه اعلام نمودند، گفت: با اعزام ناظران به محل و بررسي ميداني در 24 مورد عملکرد سازمانها مورد تأئيد و شهروندان توجيه و راهنمايي شدند و در 62 مورد حق با شهروندان بوده و گزارش واحدهاي اجرايي صحيح نبود که مراتب به واحدهاي مربوطه اعلام و تا رفع مورد در حال پيگيري مي‌باشند.
وي ادامه داد: از كل تماس‌هاي مردم با اين سامانه در بازه زماني مذكور تعداد 261مورد اجرايي نبوده و اطلاع رساني لازم به شهروندان توسط كاربران بعمل آمده است.
رضايي تصريح كرد: در طي يك ماهه گذشته با توجه به گرماي هوا يكي از مشكلات عمده مردم متصاعد شدن بوي بد از مخازن زباله در سطح محلات بود كه عليرغم تلاش مستمر سازمان مديريت پسماندها و تخليه و شتشوي مخازن برابر برنامه به لحاظ عدم رعايت شهروندان و ماندن زباله هاي ريخته شده به مخازن در طول روز زير آفتاب اين معضل هم چنان ادامه دارد لذا از شهروندان محترم تقاضا ميگردد همانند گذشته زباله هاي خود را صرفا ساعت 9 شب در مخازن بريزند. 

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط