شنبه ۱۴۰۱/۰۳/۲۱

سرپرست سازمان زیباسازی تشریح کرد؛

اقدامات سازمان زیباسازی به مناسبت ولادت امام رضا(ع)

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قزوین اقدامات انجام شده این سازمان به مناسبت دهه کرامت و ولادت امام رضا(ع) را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری قزوین؛ علیرضا منجم با اشاره به این که این سازمان در همه مناسبت های مذهبی، ملی و... نسبت به فضاآرایی و نورپردازی معابر و میادین شهر اقدام می کند اظهار داشت: همزمان با دهه کرامت و ولادت باسعادت ثامن الحجج پرچم مزین به نام مبارک امام رضا(ع) در ضلع شمال غربی میدان حسن نصراله و بر روی بلندین پایه پرچم استان نصب شد.

او همچنین از نصب ۴۰۰ عدد پرچم های رنگی مزین به نام امام رضا(ع) بر روی پایه های تعیین شده در میادین و تقاطع های غیرهمسطح خبر داد و افزود: آذین بندی شهر با ریسه های نوری و ۷ هزار متر ریسه های رنگی و پرچم های عرضی از دیگر اقدامات این سازمان می باشد.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قزوین خاطرنشان کرد: همچنین ۴ مکان توسط بنر تصاویر حرم و صحن سرای امام رضا(ع) جهت گرفتن عکس یادگاری شهروندان در میدان آزادی، مقابل امام زاده حسین (ع)، خیابان خیام مقابل مدرسه قوام و انتهای خیابان شهید بابایی جنب بوستان دانش آموز تزیین شد.

منجم ادامه داد: با توجه به طرح‌های ارسالی از سوی آستان قدس رضوی، ۴ بنر با مضامین السلام علیک یا امام رضا(ع) و تصاویر صحن حرم در برخی نقاط شهر نصب شد.

 سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قزوین گفت: نصب دو بنر بر روی سازه های دایره ای در میادین سرداران و جانبازان نیز از دیگر اقدامات سازمان زیباسازی شهرداری قزوین بوده است.

منجم با تاکید بر اینکه اجرای جلوه های بصری از رویکردهای این سازمان است یادآور شد: در این راستا معابر و میادین شهر از جمله پل غیر همسطح امام رضا(ع) واقع در بلوار جمهوری اسلامی و میدان نصر توسط ریسه های نوری چراغانی و نورآرایی شد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط