چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۱۹

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین خبرداد؛

آماده سازی فضای تبلیغاتی در سطح شهر

داریوش قاسمی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین از آماده سازی شهر برای انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و ایجاد فضای مناسب تبلیغاتی برای انتخابات در خرداد ماه سال جاری خبر داد.

داریوش قاسمی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین از آماده سازی شهر برای انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و ایجاد فضای مناسب تبلیغاتی برای انتخابات  در خرداد ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری قزوین، قاسمی مدیرعامل این سازمان عنوان کرد: در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر مجموعه مدیریت شهری نسبت به فضاسازی شهر و آماده سازی فضای مناسب برای تبلیغات کاندیدها اقدام کرده است.

وی تصریح کرد: از اقدامات مهم سازمان زیباسازی شهرداری قزوین نصب بیش از 500 متر بنر با محتوای دعوت شهروندان به حضور در انتخابات و اختصاص سازه های تبلیغات محیطی سطح شهر به این موضوع است.

این مسئول بیان کرد: همچنین سازمان زیباسازی شهرداری قزوین با نصب حدود 800 متر بنر دیواری فضای مناسبی را برای تبلیغات کاندیداها ایجاد کرده است تا از ایجاد اغتشاشات بصری و نصب هر گونه تبلیغات بر کالبد شهری جلوگیری شود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین یادآور شد:  از دیگر اقدامات مهم این سازمان در آستانه انتخابات نصب 800 داربست در سطح شهر، کاور حدود 40 تابلوی شیشه ای برای نصب تبلیغات و نصب ریسه های پرچم ایران در نقاط مختلف شهر بوده است.

قاسمی خاطرنشان کرد: حدود 400 تابلوی رایگان نیز در مکان های پرتردد سطح شهر و مقابل مساجد برای تبلیغات نصب شده است.

این مدیر شهری از شهروندان خواست تا ضمن حضور پرشور در انتخابات از نصب هرگونه تبلیغات بر روی دیوارهای سطح شهر خودداری کنند تا دوره انتخابات منجر به از بین رفتن زیبایی بصری و نظم سیمای شهری نشود.

 

تصاویر مرتبط