سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۰۸

قاسمی،

بلوار آیت اله خامنه ای و خیابان طالقانی نورپردازی شد

داریوش قاسمی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین گفت: بلوار آیت اله خامنه ای حدفاصل میدان مینودر تا چهارراه ولی عصر(عج) و خیابان طالقانی توسط سازمان زیباسازی شهرداری قزوین نورپردازی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری قزوین، قاسمی مدیرعامل این سازمان گفت: نورپردازی فضای شهری یکی از مهم ترین وظایف سازمان زیباسازی شهرداری قزوین است که  موجب افزایش زیبایی و تأمین روشنایی سطح شهر می شود.

وی ادامه داد: از همین رو سازمان زیباسازی شهرداری قزوین نسبت به نورپردازی معابر مختلف سطح شهر از جمله بلوار آیت اله خامنه ای حدفاصل میدان مینودر تا چهارراه ولی عصر(عج) توسط این سازمان نورپردازی شده است که به زودی این سازه های نوری روشن و رونمایی می شود.

این مسئول تصریح کرد: علاوه بر بلوار آیت اله خامنه ای، خیابان طالقانی هم نورپردازی شده است. این نورپردازی از ابتدای خیابان طالقانی آغاز و تا چهارراه ولی عصر(عج) ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین به نصب 71  لوستر نوری در این معابر اشاره و بیان کرد: این سازه های نوری به منظور افزایش زیبایی معابر و کیفیت بصری شهر در شب و باهدف ارائه خدمات به شهروندان و تأمین نور مورد نیاز در این معابر نصب شده است.

قاسمی تصریح کرد: این سازه ها تلفیقی از ریسه های نوری آفتابی و ریسه های نئوفلکسی آبی فیروزه ای می باشد. این طرح ها برای نخستین بار است که در قزوین اجرا و به زودی روشن می شود.

 

 

تصاویر مرتبط